Jako registrované školící středisko u Ministerstva Průmyslu a Obchodu zajišťujeme odborné kurzy a školení obsluh strojů

Veškerá námi prováděná školení, kurzy, prohlídky a revize strojů jsou vedené podle platných zákonů, nařízení vlády, vyhlášek a norem.

Kurzy a školení probíhají převážně v přesně určených termínech v naší učebně v Bystřici nad Pernštejnem. Dle dohody a v rámci našich možností se dají přizpůsobit termíny a místo konání dle Vašich požadavků.

ŠKOLENÍ (zaškolení)

Obsah, délku a četnost školení (základních i opakovacích) určuje zaměstnavatel. Po jeho skončení získá pouze zápis s osnovou o provedeném školení – dle zákoníku práce 262/2006.

ODBORNÝ KURZ

Délka kurzu (24–60 h podle skupin a kategorií) je stanovena metodikou výcviku obsluh strojů. Absolvent kurzu po jeho skončení a složení odborné zkoušky získá průkaz obsluhy.

Ceny jednotlivých kurzů a školení Vám rádi individuálně sdělíme telefonicky nebo e-mailem.

Naše certifikáty a osvědčení

U nás jste v dobrých rukách. Svědčí o tom naše reference i odborné certifikáty a osvědčení, které si můžete prohlédnout v této sekci. Předáme Vám naše odborné znalosti i mnohaleté zkušenosti z oboru.

Pavero logo

Jsme akreditované školící středisko s mnohaletými odbornými a praktickými zkušenostmi, které všem našim uchazečům poctivě předáváme. Školíme nejen v okolí Bystřice nad Pernštejnem, ale i ve firmách po celé České republice.

Obchod se zahradní, lesní technikou a servisem, který k nám patřil má jiného majitele a nový název. Více informací na stránkách selaz.cz

Zavolejte nám

skoleni@pavero.cz

Odkud jsme

Bystřice nad Pernštejnem

Možnost ubytování na Střední zemědělské škole.