Nově nabízíme firmám možnost provádět opakovaná školení a školení BOZP online. Kontaktujte nás!

Školení bezpečnosti práce a požární ochrany – BOZP a PO

Zajišťujeme základní i opakované školení bezpečnosti práce a požární ochrany. Povinnost absolvovat pravidelné školení v oblasti BOZP se uvádí v zákoně 262/2006 (zákoník práce §101 – §108) a týká se všech zaměstnavatelů, zaměstnanců (i obcí a měst), i tzv. OSVČ – osob samostatně výdělečně činných.

Mám zájem o školení

V tomto předpisu stát nařizuje zaměstnavateli, že každý jeho zaměstnanec, který nastoupí do pracovního poměru se musí nejprve všeobecně proškolit v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Rovněž se každý zaměstnanec musí následně odborně proškolit a prakticky zaučit se strojem nebo zařízením, který bude obsluhovat

V oblasti požární ochrany Vám můžeme nabídnout tyto školení:

  • Školení zaměstnanců v požární ochraně (1x za 2 roky)
  • Školení vedoucích zaměstnanců v požární ochraně (1x za 3 roky)
  • Odborná příprava preventistů (1x za rok)
  • Odborná přípravu zaměstnanců zařazených do preventivních požárních hlídek (1x za rok)

Součástí nabídky je rovněž zpracování dokumentace požární ochrany.

Školení je nařízeno pravidelně opakovat a to zpravidla 1x za 12 nebo 24 měsíců za účelem průběžného vzdělávání zaměstnanců a ověřování jejich znalostí. Povinnost provádět školení nebo odbornou přípravu vyplývá v ustanovení §16, odst. 1 zákona č.133/85 Sb. o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů.

Cena školení BOZP a PO

Cenu školení bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochrany (PO) Vám obratem sdělíme po zaslání Vašich preferencí a požadavků. Zakládáme si na kvalitní a pečlivé výuce, kterou provádíme u nás ve školícím středisku v Bystřici nad Pernštejnem nebo přímo u zákazníka.

  1. Vyplňte a zašlete nám poptávkový formulář
  2. Obratem se s Vámi spojíme a nabídneme Vám cenu školení dle Vašich individuálních požadavků

Chcete znát cenu školení ihned a nechce se Vám vyplňovat poptávkový formulář? Neváhejte a zavolejte nám na telefon 605 952 945.

Pavero logo

Jsme akreditované školící středisko s mnohaletými odbornými a praktickými zkušenostmi, které všem našim uchazečům poctivě předáváme.

Působíme také jako autorizovaný prodej a servis v oblasti lesní, zahradní a komunální techniky. Více informací na stránkách www.pavero.cz

Zavolejte nám

605 952 945

Napište nám

skoleni@pavero.cz