Dřevorubecký kurz a školení obsluhy motorových pil a křovinořezů

Potřebujete zaučit sebe nebo své zaměstnance v obsluze motorové pily nebo křovinořezu? Jsme pro Vás správnou volbou!

Zajistíme Vám u Vás na firmě nebo v našich učebnách základní i opakované školení a kurzy pro dřevorubce i obsluhy motorových pil a křovinořezů.

Mám zájem o kurzy

Kurz obsluhy motorových pil a křovinořezů

Dvoudenní kurz určený pro všechny, kteří potřebují při svém povolání obsluhovat motorovou pilu nebo křovinořez, občasně i každodenně.

Tento kurz je vhodný například pro:

• Tesaře
  • Zedníky
  • Zemědělce
  • Vodaře
  • Lesní pracovníky
  • Obecní pracovníky
  • Údržbáře areálů firem
  • Údržbáře silnic a železničních tratí
  • A další pracovníky využívající tyto stroje

První den kurzu probíhá teoretickou přednáškou v učebně. Následující den přejdeme rovnou k praktickému zácviku v lese nebo na Vašem pracovišti se zácvikem bezpečného kácení a manipulace stromů a zácvikem základní práce s křovinořezem.

Dřevorubecký kurz v těžbě dřeva

Týdenní dřevorubecký kurz je určený především pro zájemce, kteří se živí anebo budou živit jako profesionální dřevorubec. Kurz je hlavně zaměřen na praktický zácvik v terénu. Praxe probíhá v reálném prostředí přímo v lese v běžném terénu a provozu. Je možné v rámci našich možností provádět praktický zácvik přímo u Vás ve Vašem lese nebo na Vašem pracovišti.

První den dřevorubeckého kurzu probíhá teoretickou přednáškou v učebně. Následující druhý až pátý den přejdeme rovnou k praktickému zácviku v lese v běžném provozu při těžbě dřeva.

Tento kurz je zakončen vystavením průkazu na obsluhu motorové pily:
Těžba dřeva – Dřevorubec.

V oboru motorových pil a křovinořezů působíme již více jak 12 let jako autorizovaný prodej a servis strojů a techniky, takže Vás můžeme i podrobně zaučit v údržbě, opravách, seřízení a broušení motorových pil.

Výcvik a školení obsluh motorových pil a křovinořezů probíhá podle zákoníku práce 262/2006 a nařízení vlády 339/2017. U těchto strojů je také povinností každého provozovatele pravidelně kontrolovat jejich technický stav.

Cena dřevorubeckého kurzu a školení obsluh motorových pil a křovinořezů

Cenu dřevorubeckého kurzu a školení obsluh motorových pil a křovinořezů Vám obratem sdělíme po zaslání Vašich preferencí a požadavků. Zakládáme si na kvalitní a pečlivé výuce, kterou provádíme u nás ve školícím středisku v Bystřici nad Pernštejnem nebo přímo u zákazníka.

1. Vyplňte a zašlete nám poptávkový formulář
  2. Obratem se s Vámi spojíme a nabídneme Vám cenu školení dle Vašich individuálních požadavků

Chcete znát cenu školení ihned a nechce se Vám vyplňovat poptávkový formulář?
Neváhejte a zavolejte nám na telefon 605 952 945.

Aktuálně vypsané termíny kurzů a školení

SKUPINADRUH ŠKOLENÍ NEBO KURZUDATUM ŠKOLENÍ NEBO KURZUMÍSTO KONÁNÍPOZNÁMKA
    STROJNÍCIzákladní kurz
    21.10.-25.10.2024učebna + praktická ukázka
    JEŘÁBNÍCI a VAZAČIzákladní kurz
    2024učebna nebo u zákazníka
    MOTOROVÉ VOZÍKYzákladní kurz
    MOTOROVÉ PILY A KŘOVINOŘEZY

základní kurz
    23.9. - 24.9.2024
    9.12. - 10.12.2024
    1. den učebna
    2. den praxe v lese
    akreditace lze na obsluhu motorové pily
    DŘEVORUBCI - TĚŽBAzákladní kurz
    23.9. - 27.9.2024
    9.12. - 13.12.2024
    1. den učebna
    2-5. den praxe v lese
    ZAHRADNÍ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKAzákladní kurz
    PLOŠINYzákladní kurz
    BEZPEČNOST PRÁCE - BOZPzákladní školení
    dle dohodyučebna nebo u zákazníka
    POŽÁRNÍ OCHRANA - POzákladní školení
    dle dohodyučebna nebo u zákazníka
    REVIZE JEŘÁBŮdle dohody provádí se přímo u zákazníka
    ŠKOLENÍ PRÁCE VE VÝŠKÁCHzákladní i opakovaná školenídle dohodyučebna nebo u zákazníka
    ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ REFERENTSKÝCH VOZIDELzákladní i opakovanédle dohodyučebna nebo online dle domluvy
    ŠKOLENÍ SVÁŘEČŮzákladní kurz
    přezkoušení
    po domluvěučebna
    REVIZE ELEKTROdle dohody

Pavero logo

Jsme akreditované školící středisko s mnohaletými odbornými a praktickými zkušenostmi, které všem našim uchazečům poctivě předáváme. Školíme nejen v okolí Bystřice nad Pernštejnem, ale i ve firmách po celé České republice.

Obchod se zahradní, lesní technikou a servisem, který k nám patřil má jiného majitele a nový název. Více informací na stránkách selaz.cz

Zavolejte nám

skoleni@pavero.cz

Odkud jsme

Bystřice nad Pernštejnem

Možnost ubytování na Střední zemědělské škole.